
Elke dag een hokje
Hans Hagen
Illustraties Ietje Rijnsburger
6+
Uitgeverij Kosmos
1980
INHOUD
Elke dag kleurt Sjoerd een hokje van de lijst. Zo kan hij makkelijk zien hoe lang het nog duurt voordat zijn vader thuiskomt van zee. Maar het duurt onverwacht veel langer dan hij hoopte.
Voor Sjoerd gaat de tijd vlug voorbij. Elke dag gebeurt er wel iets bijzonders. Meestal iets leuks, soms iets om te huilen.
OVER DIT BOEK

Na het verschijnen van Elke dag een hokje schreef ik verhalen voor verzamelbundels van Kosmos. Kort daarna hield de kinderboekentak van de uitgeverij op te bestaan - voor zover ik weet had het een niets met het ander te maken. Mijn tweede boek kwam uit bij Van Goor: Koning Gilgamesj.

RECENSIES
Lektuurgids - De warme relatie van Sjoerd met zijn moeder en de vriendschap met Koos, maken het geheel tot een fijn boek dat menig lezertje van om en bij de zeven zal boeien.
Het Zuiden - In Elke dag een hokje gaat Hans Hagen op speelse wijze om met de diverse moderne opvattingen over kinderopvoeding.

